понеділок, 27 листопада 2017 р.

НОВІ ПЕРЕМОГИ ЖИДАЧІВСЬКИХ ВАЖКОАТЛЕТІВ
 У м. Харкові, в спортивному комплексі “Локомотив”, 21-24 листопада 2017 року відбулися Чемпіонат України серед спортсменів Школи вищої спортивної майстерності та Всеукраїнський турнір пам’яті Олімпійського чемпіона І. Рибака.
Після складної травми та операції участь в турнірі взяв наш спортсмен Володимир Гоза. І знову жидачівець стає найсильнішим в Україні вже у новій для себе ваговій категорії - до 105 кг. Результат Володимира – 180 кг у ривку та 215 кг - у поштовху.
Високих здобутків досяг і молодший брат Володимира – Богдан Гоза, встановивши ще три рекорди України серед юнаків до 15 років у ваговій категорії +85 кг на Чемпіонаті України серед спортсменів ШВСМ: у ривку - 154 кг, у поштовху - 171 кг та у сумі двоборства - 325 кг. Цьогоріч юний богатир Жидачева встановив вісім рекордів України серед юнаків до 15 років у двох вагових категоріях: 85 кг та +85 кг.
Щиро вітаємо переможців – братів Володимира і Богдана Гозів та їхніх відомих тренерів Андрія й Володимира Гентошів. Своїми спортивними досягненнями важкоатлети древнього Удеча примножують славу рідного краю, тож нехай їхня сила зростає разом з кількістю нових перемог!
Немає коментарів:

Дописати коментар