середу, 17 червня 2015 р.

ЖИДАЧІВЕЦЬ ВОЛОДИМИР ГОЗА – НА П’ЄДЕСТАЛІ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ

Жидачівський спортсмен, багаторазовий чемпіон і рекордсмен України, першокурсник факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Володимир Гоза виборов друге місце на чемпіонаті світу з важкої атлетики серед юніорів віком до 20 років, який проходив 6-13 червня у польському місті Вроцлав.
Виступаючи у ваговій категорії до 94 кг, Володимир Гоза зайняв призове місце світового п’єдесталу за сумою двоборства з результатом 366 кг.
Єдиний представник Львівщини у складі «синьо-жовтих» здобув малу «золоту» медаль у ривку – 173 кг і «срібло» в поштовху – 193 кг.

Щиро вітаємо Володимира Гозу та його тренера Андрія Гентоша, котрий зробив чималий внесок у розвиток важкої атлетики на Жидачівщині, гордимося Вашими перемогами і бажаємо підкорити ще не один важкоатлетичний п’єдестал на міжнародному рівні!