понеділок, 22 червня 2015 р.

ЗМАГАННЯ ВАЖКОАТЛЕТІВ

19 червня у Жидачеві в МБК «Папірник» відбувся чемпіонат важкоатлетичного клубу «Зірве-Жидачів». Чемпіонат пройшов на високому рівні, у ньому взяли участь 80 спортсменів.
У віковій групі до 12 років перемогу отримав Віталій Баранкевич, у віковій групі до 20 років першим став Артур Гордишинський, а серед дорослих перемогу виборов Віталій Олевич.
Дівчата також показали себе з сильнішої сторони. У віковій групі до 15 років першість виборола Галина Дідик, до 20 років – Анастасія Романова, серед дорослих призове місце посіла Людмила Мокруха.
Усі переможці Жидачева увійшли до збірної команди «Зірве-Жидачів» та представлятимуть Україну у серпні разом зі спортсменами з різних країн у фінальному турнірі, який пройде в Азербайджані.