середу, 28 серпня 2013 р.

Знай наших! Вихованці Андрія Гентоша повернулись додому з перемогою

Радують останнім часом високими результатами юні важкоатлети Жидачівського спортивного клубу «Аполон». Під керівництвом тренерів Андрія і Володимира Гентошів, Степана Єсіна вони прогресують буквально з кожним днем, щораз досягаючи більш вагомих успіхів.

Спершу в м. Скадовську Херсонської області пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл ФСТ «Колос». У складі нашої команди виступали 9 атлетів. У своїх вікових категоріях переможцями стали Олег Махмудов і Тарас Марусов, четверте місце посів Андрій Ковальчук, п’яте – Олег Зварич, шосте – Павло Маркевич і Віталій Терлак, восьме – Ростислав Тимофтевич і Ростислав Бачало, дев’яте – Сергій Дзьомбик. У підсумку - п’яте місце серед 26 ДЮСШ із всієї України.

3-6 липня в обласному м. Миколаєві відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат віком до 17 років, участь у якому взяли 19 збірних команд із різних областей України. З-поміж восьми важкоатлетів Львівщини половина – 4 – представляли наш СК «Аполон». І досягли чудових результатів. Зокрема Володимир Гоза у ваговій категорії до 94 кг тричі оновлював рекорди України у своїй віковій категорії у ривку (148, 150, 155 кг), з результатом ривок 155 + поштовх 166, в сумі 321 кг, ставши чемпіоном України. Окрім цього, він визнаний найтехнічнішим спортсменом змагань і нагороджений спеціальною відзнакою Федерації важкої атлетики України. А минулого року Володимир Гоза став чемпіоном Європи серед кадетів до 17 років у ривку на змаганнях у Румунії.

Друге місце у ваговій категорії до 85 кг здобув Богдан Бобик (113 + 146 = 359 кг), третє в категорії до 69 кг Олег Николин (110+135=245 кг), четверте у категорії до 62 кг Артур Гордишинський (91+114=205 кг), лише по власній вазі поступившись «бронзовому» призеру з Харкова.

У підсумку наші юні спортсмени внесли вагомий вклад в перше загальнокомандне місце, яке посіла збірна Львівщини на чемпіонаті України.

26-30 липня знову в м. Скадовську відбулися чемпіонат України серед юнаків і дівчат віком до 23 років і міжнародний турнір пам’яті заслуженого майстра спорту Якова Куценка. Знову за збірну команду нашої області виступали спортсмени із Жидачева. І хоч вони у порівнянні із попереднім змаганням покращили свої результати, все ж у компанії більш дорослих суперників змагатися їм було важко. Зокрема Володимир Гоза показав результат (154+171 =325), але посів тільки шосте місце. Як і Артур Гордишинський (93+119=212), сьоме місце. Також сьоме місце у Віталія Олевича (149+175=324) і в Олега Николина (111+130-241). Єдине призове друге місце у ваговій категорії до 62 кг посів Юрій Джива (103+124=227).

20-24 серпня у м. Луганську пройде чемпіонат України з важкої атлетики серед дорослих. З-поміж восьми атлетів, які представлятимуть Львівщину, шестеро наших земляків: Юрій Джива, Артур Гордишинський, Олег Николин, Василь Калапач, Володимир Гоза, Віталій Олевич.