пʼятницю, 1 лютого 2013 р.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Днями з перемогою до Жидачева повернувся золотий та бронзовий призер третього чемпіонату світу серед молоді (17 років), який нещодавно відбувся у Словаччині, наша олімпійська надія, жидачівський богатир Володимир Гоза.
Вихованець тренерів Володимира та Андрія Гентошів (СК «Аполон») у змаганнях серед спортсменів вагової категорії до 85 кг показав результат 307 кг (147+160). Таким чином юний важкоатлет завоював золоту медаль у ривку та бронзову медаль у сумі двоборства. Вітаємо з перемогою та бажаємо спортсмену і його тренерам подальших успіхів! А вони їм знадобляться обов’язково вже на наступному чемпіонаті світу, який  відбудеться у квітні в Узбекистані.
До речі, в загальному заліку Збірна України на чемпіонаті у Словаччині зайняла загальнокомандне третє місце.