пʼятницю, 1 лютого 2013 р.

ЖИДАЧІВСЬКІ ВАЖКОАТЛЕТИ ЗНОВУ НАЙКРАЩІ

19-20 травня у місті Львові у спорткомплексі «Динамо» проходив Чемпіонат Львівської області з важкої атлетики серед кадетів (до 17 років).У змаганнях взяли участь сімнадцять спортсменів спортивного клубу міста Жидачева «Аполон». Першим на поміст вийшов Олег Махмудов і з результатом 40+51 кг у ваговій категорії 50 кг здобув 5 місце. Богдан Гоза був 4-м з результатом 45+48 кг. Терлак Віталій виборов друге місце з результатом 44+56 кг, а перемогу в цій ваговій категорії святкував Тарас Марусов з результатом 56+74 кг. У ваговій категорії до 56 кг Артур Гордишинський з результатом 66+75 кг посів друге місце. Чемпіоном став Віталій Губенко – результат 70+81 кг. Учасники вагової категорії 62 кг також показали хороший результат. Руслан Сіховський посів 4 місце (73+85 кг). Руслан Кулик з результатом 70+88 кг став третім у номінації. Мурат Махмудов виборов ІІ місце (75+95 кг), а Олег Николин, виконавши норматив кандидата в майстри спорту (97+115 кг), святкував перемогу у цій категорії. У ваговій категорії 69 кг Руслан Мазур з результатом 70+80кг був 6-м, а Руслан Швед став 4-м (77+90 кг). Ігор Байтала виступав у ваговій категорії 77 кг і посів третє місце (82+96кг). Олександр Зборовський став срібним призером (83+100кг). Вагова категорія 85 кг також потішила жидачівськими переможцями. З результатом 95+123 кг третє місце отримав Богдан Бобик, а наша олімпійська надія Володимир Гоза з результатом 142+160 кг виборов перемогу. Василь Харикбув 4-м у ваговій категорії понад 94 кг (75-85 кг).
Таким чином до збірної команд області потрапило восьмеро спортсменів з Жидачева. 12-16 червня у місті Миколаєві наші молодці будуть представляти Львівщину на Чемпіонаті України серед кадетів (до 17 років). Відбір і відповідальність виступу поклали на братів Андрія та Володимира Гентошів. В даний час наш важкоатлет Володимир Гоза готується до виступу на Чемпіонаті Європи та Світу серед кадетів у складі збірної команди України на зборах, які проходять у м.Донецьку. Тож побажаємо йому добре підготуватися до ду-у-у-уже відповідальних змагань та гідно захистити честь Україна і зокрема Жидачева на світовій арені.