пʼятницю, 1 лютого 2013 р.

Ростуть, кріпнуть і… ПЕРЕМАГАЮТЬ жидачівські важкоатлети!

29-30 вересня у м.Львові відбувся чемпіонат Львівської області з важкої атлетики серед юнаків до 13-ти та 15-ти років. Наші жидачівські богатирі – вихованці СК «Аполон» черговий раз показали хороші результати.
Так у віковій групі до 13-ти років у ваговій категорії до 38 кг перемогу з результатом 102 кг (46+56 кг) здобув Олег Махмудов. Павло Маркевич у категорії 41 кг з результатом 82 кг (36+46 кг) виборов друге місце, а його колега Ростислав Бачало у цій категорії з результатом 64 кг (28+36 кг) був третім. З результатом 108 кг (48+60 кг) у категорії 45 кг переміг Богдан Гоза, а Павло Марусов зайняв третє місце з результатом 83 кг (35+48 кг). У ваговій категорії 56 кг перемога знову ж таки потрапила до жидачівських важкоатлетів – з результатом 102 кг (52+60 кг) її здобув Віталій Терлак.
У віковій групі до 15-ти років у категорії 56 кг перше місце з результатом 143 кг (62+81 кг) виборов Тарас Марусов. У ваговій категорії 62 кг також перемогли жидачівці. Перше місце - в Артура Гордишинського (результат 192 кг (84+108 кг), а наступне – у Руслана Сіховського (результат 157 кг (70+87 кг).
Як бачимо наші богатирі й з цих змагань додому привезли майже всі кубки та нагороди.
22-26 жовтня у м.Славутич Київської області проходитиме чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків даних вікових груп. З нашого міста до складу збірної України увійшли Олег Махмудов, Павло Маркевич, Віталій Терлак, Тарас Марусов, Артур Гордишинський та Руслан Сіховський. Бажаємо хлопцям привезти зі змагів додому геть усі можливі нагороди.